Najnowsze posty na Forum
Z kategorii:
... ^^ Polska kÓMóNistycznA (gość) 21 Mar 2011 17:47
w dyskusji Hidden / Per page discussions » wypowiedz się

To kurwa nie czytaj

przez ... ^^ Polska kÓMóNistycznA (gość), 21 Mar 2011 17:47

Tutaj można tylko garba sie dorobić.U góry kazdy tylko bieze do siebie nikt tu o nikogo nie dba. Ten kraj to jest pomylka.Boze mam juz dosyc czytania tych wszystkich artykułów.Po prostu jak w naszym kraju nie masz kasy to jestes nikim, reszta to jest zgraja"murzynow".Straszne.Poczekamy jeszcze troche , moze kolejny rozbior cos pomoze.

Otwierając stronę http://znakboga.republika.pl/
znaczy Pieczęć Boga.
Dowiadujesz się tajemnicy
O której antychryst położył ogień niemocy.
By ludzie nie pojęli słowa
Prawda mądrość poznanie.
A o tym warto wiedzieć.

GROM!!!

Pieczęć Boga przez Anonimowy (83.242.89.x), 02 Jul 2007 12:23

Prawie zacytuję Adama Michnika:
"Odpieprzcie się od polskiego patriotyzmu!"

Re: patriotyzm przez Anonimowy (81.219.231.x), 04 Jan 2007 10:06

zanikają granice do przekraczania, ludzie jeźdźą z te wewte - to powiedziane dosyć kolokwialnie… Stare słowo partriotyzm albo powinno zniknąć (?), albo nabrać znaczenia nowego. Właśnie - JUTRO - czy przywiąznie do kawałka terenu będzie miało jakiekolwiek znaczenie oprócz historycznego, propagandowo-politycznego? Jedyny patriotyzmem, który POWINIEN przetrwać to przywiązanie do "małej ojczyzny" - Haimatu, domactwa, czy tatkowizny - bo tak to w innych językach się nazywa. Patriotyzm, łatwo przeradzający się w nacjonalizm, szczególnie w wydaniu polskim, cierpiętniczym, bohaterskim, krwawym, jest szkodliwy i JUTRO będzie jeszce bardziej kulą u nogi tych ludzi, którzy będą chcieli nazywać sie Polakami (a może będą mieli inne paszporty i mieszkać zupełnie gdzie indziej, niz na tym kawałku świata pomiedzy Bugiem a Odrą…)

Tomasz Marciniak przez Anonimowy (158.75.20.x), 06 Nov 2006 13:42
Nie rozpoznano formatu video... Rozpoznawane formaty to Google Video i YouTube.

być moze informatyk dość szybko doszedłby z nim do łądu, natomiast laik musi trocheposiedzieć, zeby dojść do
tego jak tu coś napisać. być może z tego wynika mała ilość jakichkolwiek opinii.

Wiesz: koń jaki jest każdy widzi.
Nasza polemika z ministerstwem jest dla mnie tak oczywista, że nie wymagałaby poszerzonego komentarza i naszej pracy nad projektem.
Nasz "Patriotyzm jutra" ma pokazywać szeroki obraz (aby nie powiedzieć szersze horyzonty) w którym takie pojęcie patriotyzmu jakie oglądamy obecnie jest jednym ze zjawisk, które wymaga refleksji.
Lecz nie jedynym.
mww

zrobilam oddzielne podstrony, bo wygladalo, jakby ministerstwo tez bylo naszym partnerem

Re: zmiany na stronie przez patriotka1patriotka1, 02 Sep 2006 18:37

i dobrze, bo tez chcialam przerzucic ministerstwo do linkow, tylko najpierw zrobilam ministerstwo, a potem dopiero linki. juz mi sie nie chcialo za jednym posiedzeniem.
z drugiej strony ministerstwo dla wystawy bylo inspiracja, a dla zbierania wypowiedzi calkiem dobrze moze byc polemika. tak czy siak, kazdy polak wypowadajac sie o patriotyzmie mysli o obecnym rzadzie. nie widze przeciwwskazan, zeby dyskusja wokol patriotyzmu nie byla polityczno-spoleczna. wystawa jedno, a dyskusja drugie.
r

Re: zmiany na stronie przez patriotka1patriotka1, 02 Sep 2006 18:02

Ren,
wyrzuciłam Ministerstwo w olinkowanie. Przykro mi, ale ono nie zasługuje na zajmowanie poczesnego miejsca na naszej stronie. Nazwa projektu była impulsem, była natchnieniem. Jednak pozostaje w sferze inspiracji a nie polemiki. My poszukujemy wielu znaczeń właśnie. A nie tylko prostej opozycji. Od takiej postawy mamy ministerstwo.
cium m

zmiany na stronie przez patriotka1patriotka1, 02 Sep 2006 15:44

jednym z założeń naszego projektu ma być dyskusja wokół patriotyzmu. wiemy już, że według obecnego rządu polskiego patriotyzm ma tylko jeden wymiar - historyczno-narodowy.
a jakie są alternatywy dla tej wersji patriotyzmu?
zapraszamy do dyskusji

patriotyzm przez patriotka1patriotka1, 02 Sep 2006 13:19
O ile nie zaznaczono inaczej, treść tej strony objęta jest licencją Creative Commons Attribution-Share Alike 2.5 License.